klauzula informacyjna -fotorelacji

Gminny Ośrodek Kultury w Chorkówce realizując różnego rodzaju imprezy o charakterze publicznym może przetwarzać Państwa dane osobowe w postaci zarejestrowanego wizerunku (fotorelacji)

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”) informujemy, iż:

TOŻSAMOŚĆ ADMINISTRATORAAdministratorem Państwa danych z zarejestrowanego wizerunku jest Gminny Ośrodek Kultury w Chorkówce reprezentowany przez Dyrektora z siedzibą w Chorkówce 175, kontakt do Administratora: tel. (13) 43-141-20, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
DANE KONTAKTOWE INSPEKTORA OCHRONY DANYCHAdministrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym może się skontaktować poprzez email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefonicznie: 13 4386937 lub pisemnie na adres siedziby administratora.
CELE PRZETWARZANIA I PODSTAWA PRAWNA Administrator przetwarza Państwa wizerunek (fotorelacja z uczestnictwa w imprezach) do celów promujących oraz informacyjnych. W zależności od rodzaju imprezy podstawą przetwarzania może być:
 • udzielona przez Państwa zgoda (w formie oświadczenia lub wyraźnego działania potwierdzającego, np. udział w imprezie oznacza akceptację jej regulaminu lub odczytanych zasad dotyczących rejestracji danych - podstawa prawna przetwarzania to art. 6 ust. 1 lit. a RODO),
 • przetwarzanie jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora lub przez stronę trzecią, z wyjątkiem sytuacji, w których nadrzędny charakter wobec tych interesów mają interesy lub podstawowe prawa i wolności osoby, której dane dotyczą, wymagające ochrony danych osobowych, w szczególności gdy osoba, której dane dotyczą, jest dzieckiem (podstawa prawna przetwarzania art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

ODBIORCY DANYCH

W związku z przetwarzaniem danych w celach, o których mowa powyżej odbiorcami danych osobowych mogą być: podmioty, organy uzyskujące do nich dostęp jedynie na podstawie przepisów prawa oraz umów powierzenia przetwarzania danych osobowych. Szczegółowe dane o odbiorcach można uzyskać w siedzibie administratora.

Dane nie będą przekazywane do państw spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego (tj. państw trzecich).

Państwa wizerunek może być upubliczniony w przestrzeni publicznej na podstawie udzielonej zgody lub zasad określonych w art. 81 ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia   4 lutego 1994 r Prawo autorskie i prawa pokrewne.

OKRES PRZECHOWYWANIA DANYCHPaństwa dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celów do których zostały zebrane.
PRAWA PODMIOTÓW DANYCH
 • Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych, prawo ograniczenia przetwarzania, usunięcia, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jeżeli zajdą przesłanki do tych uprawnień.
 • Jeżeli przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody przysługuje także prawo do cofnięcia zgody w dowolnymmomencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawiezgody przed jej cofnięciem.
 • Przysługuje Państwu również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w przypadku nieprawidłowego przetwarzania Państwa danych.
INFORMACJA O DOWOLNOŚCI LUB OBOWIĄZKU PODANIA DANYCHPodanie danych osobowych w zależności od charakteru imprezy w której Państwo uczestniczą może być dobrowolnym, konkretnym, świadomym, jednoznacznym okazaniem woli lub wyraźnym działaniem potwierdzającym zgodę na przetwarzanie danych. Może również być przetwarzane do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora w celach promujących oraz informacyjnych do których zgoda nie jest wymagana.
ZAUTOMATYZOWANE PODEJMOWANIE DECYZJI, W TYM PROFILOWANIEPaństwa dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany oraz nie będą profilowane.
 • Zespół Śpiewaczy Jutrzenka
 • Kapela 50 plus
 • Zespół Śpiewaczy Nadzieja
 • Kapela Ludowa BOBRZANIE
 • Zespół Śpiewaczy Bobrzanie
 • Zespół Wokalny VANILLA SKY
 • Zespół Taneczny VENUS
 • Zespół Pieśni i Tańca Bobrzanie
 • Zespół Śpiewaczy Seniorzy
 • Młodzieżowy Zespół Taneczny Omega
 • Zespół Śpiewaczy Chorkowianie
 • Kapela Ludowa „Ropiorze”
 • Zespół Taneczny „DAY STARS”
Previous Next

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Kalendarz

Kwiecień 2023
PWŚCPtSN
2728293031 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.