Biegi szlakiem I. Łukasiewicza

21 maja 2005 roku w Bóbrce odbyły się Biegi szlakiem I. Łukasiewicza. Organizatorem biegów był Urząd Gminy w Chorkówce. W biegach uczestniczyło około 300 zawodniczek i zawodników reprezentujących następujące szkoły podstawowe i gimnazja działające na terenie Gminy Chorkówka.

1. Szkoła Podstawowa w Bóbrce- opiekun Krystyna Wrona
2. Szkoła Podstawowa w Chorkówce- opiekun Katarzyna Jamroga
3. Szkoła Podstawowa w Draganowej - opiekun Gabriela Czajkowska
4. Szkoła Podstawowa w Kobylanach - opiekun Renata Czarnowska - Jucha
5. Zespół Szkół Publicznych w Kopytowej - opiekunowie Barbara Żurkiewicz, Sławomir Zuzak, Jacek Janocha
6. Szkoła Podstawowa w Szczepańcowej - opiekun Maciej Serwa
7. Gimnazjum w Świerzowej Polskiej - opiekunowie Mirosław Guzik, Piotr Drozd, Grzegorz Węgrzynowski
8. Szkoła Podstawowa w Zręcinie - opiekunowie Helena Kozielec, Anna Gac
9. Gimnazjum w Zręcinie - opiekunowie Piotr Brzeziński, Adam Przybysz, Rafał Wojtowicz, Zofia Kut
10. Szkoła Podstawowa w Żeglcach - opiekun Mirosław Michalczyk

Biegi odbyły się na różnych dystansach.
Wyniki: 

Kategoria dziewczyny
kl. 1-3 szkoły podstawowe
1. Justyna Dubiel - Bóbrka
2. Kinga Czarnowska - Kobylany
3. Daria Sajdak - Zręcin

kl. 4 szkoły podstawowe
1. Anna Kisiołek - Zręcin
2. Marzena Wityńska - Żeglce
3. Harsze Anna - Chorkówka

kl.5 szkoły podstawowe
1. Karolina Bęben - ZSP Kopytowa
2. Patrycja Buda - ZSP Kopytowa
3. Gabriela Dobosz- ZSP Kopytowa

kl.6 szkoły podstawowe
1. Natalia Kozubal- Szczepańcowa
2. Joanna Jasłowska - Zręcin
3. Karolina Harsze - Chorkówka

I Gimnazjum
1. Sylwia Kosiek - Świerzowa Polska
2. Zuzak Patrycja - Zręcin
3. Katarzyna Munia - ZSP Kopytowa

II Gimnazjum
1. Katarzyna Solińska - Zręcin
2. Anna Dobosz - ZSP Kopytowa
3. Elżbieta Wityńska - Świerzowa Polska

 

Kategoria chłopacy
kl. 1-3 szkoły podstawowe
1. Radosław Bracławicz - Zręcin
2. Jakub Komendera - Zręcin
3. Piotr Mędrek - Żeglce

kl. 4 szkoły podstawowe
1. Jakub Widziszewski - Zręcin
2. Dawid Korzeniowski - Chorkówka
3. Maciej Kozubal - Kopytowa

kl.5 szkoły podstawowe
1. Patryk Sajdak - Zręcin
2. Dawid Łukaszenko- Draganowa
3. Przemysław Cieśluk- Chorkówka

kl.6 szkoły podstawowe
1. Damian Stefański- ZSP Kopytowa
2. Jonasz Kuliga - Zręcin
3. Damian Perkal - ZSP Kopytowa

I Gimnazjum
1. Marcin Gierlicki - ZSP Kopytowa
2. Karol Gradowicz - Zręcin
3. Piotr Stefański - ZSP Kopytowa

II Gimnazjum
1. Przemysław Kielar - Zręcin
2. Rafał Dziadosz - Zręcin
3. Łukasz Mastalerz - Zręcin

 

 

SlideshowFx Trial Version
SlideshowFx Trial Version
SlideshowFx Trial Version
SlideshowFx Trial Version
</span></p>'SlideshowFx Copyright © 2010 www.OopsTouch.com
  • Zespół Śpiewaczy Chorkowianie
  • Zespół Pieśni i Tańca Bobrzanie
  • Kapela Ludowa BOBRZANIE
  • Kapela 50 plus
  • Zespół Śpiewaczy Seniorzy
  • Zespół Wokalny VANILLA SKY
  • Zespół Śpiewaczy Jutrzenka
  • Zespół Śpiewaczy Nadzieja
  • Kapela Ludowa „Ropiorze”
  • Zespół Śpiewaczy Bobrzanie
  • Zespół Taneczny „DAY STARS”
  • Zespół Taneczny VENUS
  • Młodzieżowy Zespół Taneczny Omega
Previous Next

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Kalendarz

Październik 2018
PWŚCPtSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 311234

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.