Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych, Konkurs plastyki dzieci i młodzieży - Moje Boże Narodzenie

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia w Gminnym Ośrodku Kultury  w Chorkówce odbyły się eliminacje konkursu plastycznego „Moje Boże Narodzenie" oraz konkurs Szopek Bożonarodzeniowych.
Na konkurs szopek bożonarodzeniowych do GOK – u w Chorkówce wpłynęło 54 prace (szopki bożonarodzeniowe), wykonane przez dzieci i młodzież ze szkół z terenu Gminy Chorkówka. Sześć szopek z Zespołu Szkół Publicznych w Kopytowej zostało wytypowanych na Wystawę do Stropkowa i Świdnika na Słowacji:

Czytaj więcej: Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych, Konkurs plastyki dzieci i młodzieży - Moje Boże Narodzenie

Spotkanie Wigilijne w Gminie Chorkówka

Dla każdego z nas święta, to czas szczególny, to nie tylko wspomnienie ważnego wydarzenia religijnego, ale także czas odpoczynku, spotkań z bliskimi, rodziną, współpracownikami, przedstawicielami władz samorządowych różnych szczebli, działaczy społecznych, animatorów kultury.

Czytaj więcej: Spotkanie Wigilijne w Gminie Chorkówka

Spektakl artystyczny pt. Odzyskana Kolekcja

W dniu 15 grudnia 2010r. w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Chorkówce odbyło się spotkanie dla młodzieży klas szóstych z następujących szkół: ZS Chorkówka, SP Faliszówka, ZSP Kopytowa, SP Szczepańcowa, ZS Świerzowa P., SP Żeglce. Uczniowie obejrzeli spektakl teatralny w wykonaniu aktorów Agencji Artystycznej ,,Inspiracja’’ z Krakowa pt. ,,Odzyskana Kolekcja’’.  Omówiono wagę dokonywanych w życiu wyborów i stawianie sobie celów w przyszłości. Na zakończenie spotkania p. Marek Pacek – przew. Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych omówił wartości spektaklu oraz przedstawił Program Profilaktyczny ,,Mam na imię’’. Realizacja spektaklu  możliwa była dzięki zatwierdzonemu i realizowanemu  Programowi Przeciwdziałania Narkomanii.

Czytaj więcej: Spektakl artystyczny pt. Odzyskana Kolekcja

Mikołajkowy Festiwal Piosenki DROGA DO GWIAZD

We wtorek 7 grudnia 2010r. w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Chorkówce odbył się Mikołajkowy Festiwal Piosenki ,,Droga do gwiazd’’. Imprezę otworzył Bogusław Pacek – dyrektor GOK, który powitał wszystkich uczestników, życząc im samych sukcesów. Na barwnie udekorowanej scenie motywami mikołajkowymi i świątecznymi wystąpiło 79 wykonawców, w tym soliści, duety i zespoły: zespół wokalno instrumentalny "Song" z Krościenka Wyżnego, dzieci z przedszkola z Chorkówki, uczniowie szkół podstawowych z Bóbrki, Chorkówki, Draganowej, Faliszówki, Kobylan, Kopytowej, Poraju, Rymanowa, Świerzowej Polskiej, Zręcina, Żeglec, uczniowie gimnazjów: z Rymanowa, ze Świerzowej P. i Zręcina. W Festiwalu wzięli udział również uczniowie reprezentujący szkoły ponadgimnazjalne: Zespół Szkół Gastronomiczno – Hotelarskich w Iwoniczu Zdroju, I Liceum Ogólnokształcące w Krośnie, II Liceum Ogólnokształcące w Krośnie oraz Liceum Ogólnokształcące w Rymanowie. Jury Festiwalu w składzie: Krzysztof Karamus – instruktor muzyki GOK Jedlicze, Bartłomiej Smyka – dyrektor GOK Tarnowiec, Łukasz Wilk – muzyk wyróżniło następujących wykonawców:

Czytaj więcej: Mikołajkowy Festiwal Piosenki DROGA DO GWIAZD

Spotkanie ze Świętym Mikołajem w GOK-u w Chorkówce

 W niedzielne popołudnie  w dniu 5 grudnia 2010 roku dzieci z terenu Gminy Chorkówka wzięły udział w imprezie ,,SPOTKANIE ZE ŚW. MIKOŁAJEM’’ w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Chorkówce. Na początku P. Bogusław Pacek - Dyrektor GOK przywitał wszystkie dzieci, które licznie zgromadziły się na sali wraz z rodzicami. Na scenie wystąpili aktorzy z Agencji Artystycznej ,,ROMA’’ przedstawiając ciekawy program Mikołajkowy, w którym dzieci  stroiły choinkę przy pomocy elfów. W radosnej atmosferze dzieci oczekiwały na przyjście najważniejszego gościa - Świętego Mikołaja, który przybył z prezentami. Dzieci przyjęły go bardzo radośnie ,wszyscy uczestnicy zostali obdarowani tradycyjnymi paczkami.

Czytaj więcej: Spotkanie ze Świętym Mikołajem w GOK-u w Chorkówce

 • Zespół Śpiewaczy Chorkowianie
 • Zespół Pieśni i Tańca Bobrzanie
 • Zespół Śpiewaczy Nadzieja
 • Zespół Wokalny VANILLA SKY
 • Zespół Śpiewaczy Jutrzenka
 • Kapela Ludowa BOBRZANIE
 • Kapela Ludowa „Ropiorze”
 • Kapela 50 plus
 • Zespół Taneczny VENUS
 • Młodzieżowy Zespół Taneczny Omega
 • Zespół Śpiewaczy Seniorzy
 • Zespół Taneczny „DAY STARS”
 • Zespół Śpiewaczy Bobrzanie
Previous Next

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Kalendarz

Kwiecień 2023
PWŚCPtSN
2728293031 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.