Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych, Konkurs plastyki dzieci i młodzieży - Moje Boże Narodzenie

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia w Gminnym Ośrodku Kultury  w Chorkówce odbyły się eliminacje konkursu plastycznego „Moje Boże Narodzenie" oraz konkurs Szopek Bożonarodzeniowych.
Na konkurs szopek bożonarodzeniowych do GOK – u w Chorkówce wpłynęło 54 prace (szopki bożonarodzeniowe), wykonane przez dzieci i młodzież ze szkół z terenu Gminy Chorkówka. Sześć szopek z Zespołu Szkół Publicznych w Kopytowej zostało wytypowanych na Wystawę do Stropkowa i Świdnika na Słowacji:

Konrad Wasłowicz kl. IV (ZSP Kopytowa)
Klaudia Dubis kl.V (ZSP Kopytowa)
Aleksandra Trznadel kl.VI (ZSP Kopytowa)
Dominika Baran kl.II Gimn. (ZSP Kopytowa)
Sylwia Buda kl.IIGimn. (ZSP Kopytowa)
Aneta Szymańska kl. IIGimn. (ZSP Kopytowa)
OPIEKUN: Ewelina Bęben
Kolejne 48 szopek wzięło udział w eliminacjach gminnych konkursu.
Kolejność przypadkowa
GIMNAZJUM W ZRĘCINIE
Anna Bajorek kl.IIIa
Adrianna Kozubal kl.IIIa
Natalia Żurkiewicz kl.III
Jagoda Stefanik lat 15
OPIEKUN: Beata Kozubal

SZKOŁA PODSTAWOWA KOBYLANY
Gabriela Mrozowska kl.IV

Oliwia Rogala kl.V
Agnieszka Lelko kl.V
Paweł Pałka kl.VI
Wiktoria Szczepanik kl.V
Julita Zawisza kl.III
OPIEKUN: Zofia Abramek


ZESPÓŁ SZKÓŁ - SZKOŁA PODSTAWOWA ŚWIERZOWA POLSKA
Jakub Malik kl.I

Patrycja Paradysz kl.Vb
Bartosz Malik kl.I
Klaudia Winiarska kl.Vb
OPIEKUN: Anna Dubis

SZKOŁA PODSTAWOWA FALISZÓWKA
Dominika Goleń kl.V

Marlena Kosiek kl.V
Klaudia Więcek kl.V
Bartosz Sajdak kl.V
Katarzyna Pęcak kl.IV
Dawid Munia kl.VI
OPIEKUN: Mieczysław Jastrząb


SZKOŁA PODSTAWOWA ŻEGLCE
Natalia Maciejczyk lat 12

Kamila Hac lat 12
Klaudia Biedka lat12
Angelika Misiak lat12
OPIEKUN: Barbara Mazur

ZESPÓŁ SZKÓŁ CHORKÓWKA
Dominik Kłodowski kl.VI

Tomasz Lula kl.IV
Natalia Bendas kl.V
Weronika Kłosowicz kl.IV
Aniela Szydło kl.V
OPIEKUN : Zofia Abramek

SZKOŁA PODSTAWOWA LEŚNIÓWKA
Paweł Soboń  lat 8  OPIEKUN: Małgorzata Stefanik

Dominika Kielar lat 6  OPIEKUN: Elżbieta Wasłowicz
Alicja Kozielec kl.0 OPIEKUN: Elżbieta Wasłowicz

SZKOŁA PODSTAWOWA ZRĘCIN
Natalia Kaczmarska kl.V

OPIEKUN: Beata Kozubal


ZESPÓŁ SZKÓŁ I PLACÓWEK  BÓBRKA
Klaudia Knap kl.IV

Justyna Łacka kl.VI
Joanna Mermon kl.IV
Paulina Minasyan kl.II
Anna Uliasz kl.VI
Luiza Minasyan kl.I
OPIEKUN: Elżbieta Dudek

SZKOŁA PODSTAWOWA DRAGANOWA
Kewin Mikosz lat 10

Aleksandra Wierdak lat 9
Karol Gronek lat
Radosław Frączek lat 8
Paulina Sudoł lat 10
Klaudia Mikosz lat 9
Tomasz Malczewski lat 8
OPIEKUN: Ewelina Bęben

GIMNAZJUM  ŚWIERZOWA  POLSKA
Praca zbiorowa kl.III c

Bartłomiej Czerny kl. III a
OPIEKUN: Ewelina Bęben
Komisja konkursowa zgodnie z regulaminem dotyczącym konkursu szopek opracowanym przez Starostwo Powiatowe w Krośnie wytypowała 12 prac następujących uczniów na IX Międzynarodowy Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych do Dukli:
1.Klaudia Knap kl. IV ZS i PL Bóbrka   opiekun Elżbieta Dudek
2.Klaudia Biedka 12 lat SP  Żeglce      opiekun  Barbara Mazur
3.Justyna Łacka kl. IV ZS i Pl Bóbrka    opiekun Elżbieta Dudek
4.Kewin Mikosz 10 lat SP Draganowa   opiekun Ewelina Bęben
5.Paweł Pałka 12 lat SP Kobylany   op. Zofia Abramek
6.Alicja Kozielec 6 lat SP Leśniówka     opiekun Elżbieta Wasłowicz
7.Klaudia Więcek kl. V. SP Faliszówka   opiekun Mieczysław Jastrząb
8.Aniela Szydło 11 lat ZS Chorkówka   op. Zofia Abramek
9.Natalia Kaczmarska kl. V. SP Zręcin      op. Beata Kozubal
10.Adriana Kozubal kl. III Gimnazjum w Zręcinie     op. Beata Kozubal
11.Jagoda Stefanik 15 lat Gimnazjum w Zręcinie     op. Beata Kozubal
12.Anna Bajorek kl. III Gimnazjum w Zręcinie          op. Beata Kozubal

W dniu 7 stycznia 2011 roku w Muzeum Historycznym – Pałacu w Dukli odbędzie się podsumowanie i zakończenie IX Międzynarodowy Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych.
Szopki bożonarodzeniowe uczniów można podziwiać na wystawie do końca stycznia 2011 roku w sali GOK – u w Chorkówce:
Na konkurs plastyczny wpłynęło 44 prace uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z terenu Gminy Chorkówka. Komisja konkursowa wytypowała 21 prac na Powiatowy Konkurs Plastyki Dzieci i Młodzieży - ,,Moje Boże Narodzenie’’, którego podsumowanie odbędzie się w dniu 7 stycznia 2011 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Jedliczu.
Laureaci konkursu: (kolejność przypadkowa):


Arkadiusz Bogusz – ZS Chorkówka
Paulina Sudoł – SP Draganowa
Gabriela Lidwin – ZS i Pl Bóbrka
Klaudia Mikosz – SP Draganowa
Daria Sajdak – Gim. Zręcin
Jagoda Stefanik -  Gim. Zręcin
Aleksandra Sereda -  Gim. Zręcin
Monika Pęcak -  Gim. Zręcin
Justyna Reczkowska -  Gim. Zręcin
Paula Konklewska – ZS i Pl Bóbrka
Piotr Cyburt – SP Żeglce
Jakub Barut - SP Leśniówka
Aniela Szydło ZS Chorkówka
Mikołaj Szydło ZS Chorkówka
Aleksandra Brzana SP Kobylany
Oliwia Rogala SP Kobylany
Patrycja Baran SP Kobylany
Sebastian Rak SP Kobylany
Anna Tomoń SP Zręcin
Honorata Pitera SP Zręcin
Magdalena Jasłowska SP Zręcin

Prace w/w uczniów zostały przekazane do GOK w Jedliczu na Powiatowy Konkurs Plastyki Dzieci i Młodzieży - ,,Moje Boże Narodzenie’’.
Pozostałe 23 prace plastyczne uczniów można oglądać w GOK – u w Chorkówce na wystawie pokonkursowej.


Aleksandra Guzik kl.II (SP Zręcin)
Julia Stasiowska kl.II (SP Zręcin)
Natalia Brożyna (lat 10) SP Draganowa
Marek Casahuaman (lat 7) SP Draganowa
Małgorzata Wierdak (lat 7)  SP Draganowa
Ewelina Dziedzic kl.IV SP Kobylany
Oliwia Śliwińska kl.I SP Kobylany
Kamila Wasłowicz  kl.I SP Kobylany
Kamila Hac kl.VI SP Żeglce
Klaudia Biedka kl.VI SP Żeglce
Joanna Bularska kl.VI SP Żeglce
Katarzyna Delimata kl.III SP Żeglce
Natalia Klecha kl.V  (ZS Chorkówka)
Natalia Bendas kl.V (ZS Chorkówka)
Kornelia Bobusia kl.IV(ZS Chorkówka)
Joanna Wilk (lat 6) SP Leśniówka
Julia Firlej (lat 7) SP Leśniówka
Łukasz Bugiel (lat 7) SP Leśniówka
Dominika Zając (lat8) SP Leśniówka
Klaudia Knap (lat10)ZS i PL Bóbrka
Natalia Lidwin (lat 11) ZS i PL Bóbrka
Magdalena Dubiel (lat 12) ZS i PL Bóbrka
Joanna Mermon (lat 10) ZS i PL Bóbrka

Dziękujemy dzieciom i młodzieży, opiekunom i nauczycielom za włożoną pracę i trud, za udział w Konkursach.

SlideshowFx Trial Version
SlideshowFx Trial Version
SlideshowFx Trial Version
SlideshowFx Trial Version
SlideshowFx Trial Version
SlideshowFx Trial Version
SlideshowFx Trial Version
SlideshowFx Trial Version
SlideshowFx Trial Version
SlideshowFx Trial Version
SlideshowFx Trial Version
SlideshowFx Trial Version
SlideshowFx Trial Version
SlideshowFx Trial Version
SlideshowFx Trial Version
SlideshowFx Trial Version
</p>'SlideshowFx Copyright © 2010 www.OopsTouch.com
  • Zespół Śpiewaczy Jutrzenka
  • Zespół Śpiewaczy Nadzieja
  • Kapela Ludowa „Ropiorze”
  • Zespół Wokalny VANILLA SKY
  • Młodzieżowy Zespół Taneczny Omega
  • Zespół Taneczny VENUS
  • Zespół Śpiewaczy Chorkowianie
  • Zespół Taneczny „DAY STARS”
  • Zespół Śpiewaczy Seniorzy
  • Kapela 50 plus
  • Kapela Ludowa BOBRZANIE
  • Zespół Śpiewaczy Bobrzanie
  • Zespół Pieśni i Tańca Bobrzanie
Previous Next

Najbliższe wydarzenia

grudzień 16 2018
17:00 - 20:00 GOK w Chorkówce
Spotkanie Wigilijne
styczeń 13 2019
14:00 - 18:00 Kościół filialny w Draganowej, sala Domu Ludowego w Draganowej
Gminny Koncert Kolęd i Pastorałek

Kalendarz

Grudzień 2018
PWŚCPtSN
2627282930 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31123456

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.