Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych Konkurs Plastyki Dzieci i Młodzieży - "Moje Boże Narodzenie"

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia w Gminnym Ośrodku Kultury  w Chorkówce odbyły się eliminacje konkursu plastycznego „Moje Boże Narodzenie" oraz Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych.
Na konkurs szopek bożonarodzeniowych do GOK – u w Chorkówce wpłynęły prace (szopki bożonarodzeniowe), wykonane przez dzieci i młodzież ze szkół z terenu Gminy Chorkówka:

Kolejność przypadkowa:
Zespół Szkół i Placówek w Bóbrce
Anna Mermon 10 lat, kl. IV
Szymon Szopa 9 lat, kl. III
Adam Mermon 11 lat, kl. V
Kamil Tarnowski 11 lat, kl. V
Gabriela Lidwin 12 lat, kl. VI
Klaudia Knap 12 lat, kl. VI
Joanna Mermon 12 lat, kl. VI
Opiekun: Danuta Leniek

Szkoła Podstawowa w Leśniówce
Aleksandra Stryczniewicz  9 lat, kl. III
Aleksandra Węgrzynowska  9 lat, kl. III
Opiekun: Małgorzata Stefanik

Szkoła Podstawowa w Świerzowej P.
Sara Silwanowicz 11 lat, kl. V
Milena Silwanowicz 7 lat, kl. I
Karolina Liwosz 12 lat, kl. VI
Paulina Głowacka 7 lat, kl. I
Opiekun: Anna Dubis

Szkoła Podstawowa w Zręcinie
Patrycja Boczar 8 lat, kl. II
Magdalena Majka 11 lat, kl. V
Izabela Gydziak  11 lat, kl. V
Aleksandra Janusz 11 lat, kl. V
Patrycja Pelczarska 11 lat, kl. V
Aleksandra Dymczak 11 lat, kl. V
Szymon Gonet 11 lat, kl. V
Opiekun: Beata Kozubal

Szkoła Podstawowa w Żeglcach
Wioleta Gromek 7 lat, kl. I
Magdalena Banaś 7 lat, kl. I
Klaudia Pazdra 8 lat, kl. II
Jakub Skalski 7 lat, kl. I
Opiekun: Barbara Mazur

Szkoła Podstawowa w Sulistrowej
Józef Fornal 8 lat, kl. II
Opiekun: Justyna Rogala

Szkoła Podstawowa w Faliszówce
Weronika Szymańska 11 lat, kl. V
Zuzanna Szymańska 10 lat, kl. IV
Manuela Sajdak 10 lat, kl. IV
Magdalena Sajdak 11 lat, kl. V
Patrycja Znój  11 lat, kl. V
Opiekun: Mieczysław Jastrząb

Szkoła Podstawowa w Draganowej    
Szymon Skrzęta 8 lat, kl. II
Joanna Jaracz 8 lat, kl. II
Małgorzata Wierdak 9 lat, kl. III
Aleksandra Sudoł 9 lat, kl. III
Hubert Brożyna 9 lat, kl. III
Marek Casahuaman 9 lat, kl. III
Opiekun: Dorota Krężałek

Szkoła Podstawowa w Kobylanach
Alicja Majka 8 lat, kl. II
Szymon Gromek 7 lat, kl. I
Mateusz Soliński 7 lat, kl. I
Amelia Makoś 7 lat, kl. I
Opiekun: Magdalena Kopacz

Jakub Kazuń 11 lat, kl. V
Bartosz Makoś 11 lat, kl. V
Opiekun: Zofia Abramek

Zespół Szkół Publicznych w Kopytowej
Amelia Motyka, Monika Trznadel 10 lat, kl. IV
Aleksandra Baran 12 lat, kl. VI
Rafał Mróz 12 lat, kl. VI
Kinga Szymbara 14 lat, kl. II Gimnazjum
Opiekun: Bożena Pęcak

Szkoła Podstawowa w Szczepańcowej
Kamil Szczur 10 lat, kl. IV
Paula Wójcik 12 lat, kl. VI
Klaudia Czech 9 lat, kl. III
Rafał Pacek 10 lat, kl. IV
Kacper Klatka 8 lat, kl. II
Konrad Pasterczyk 11 lat, kl. V
Opiekun: Ewelina Bęben

Zespół Szkół w Chorkówce
Weronika  Skalska 9 lat, kl. III
Opiekun: Renata Michalczyk


Paweł Soboń 10 lat, kl. IV
 Izabela Krzywda 11 lat, kl. V
Olga Nagłowicz 11 lat, kl. V
Dominik Harsze 11 lat, kl. V
Paolina Sala 12 lat, kl. VI
Weronika Kłosowicz 12 lat, kl. VI
Opiekun: Zofia Abramek,

Gimnazjum w Świerzowej P.
 Patrycja Stanoch 14 lat, kl. II Gim.
Oliwia Dziedziak, Klaudia Kozioł 13 lat, kl. I Gim.
 Weronika Płatek 13 lat, kl. I Gim.
Diana Szopa 13 lat, kl. I Gim.
Dawid Munia 13 lat, kl. I Gim.
Aleksandra Janocha  13 lat, kl. I Gim.
Opiekun: Bożena Pęcak

Gimnazjum w Zręcinie:
Anna Tomoń kl. I Gim.
Mariola Głód kl.I Gim.
Daniela Gefert kl. I Gim.
Monika Serwińska kl. II Gim.
Opiekun: Beata Kozubal

Klub Młodzieży w Leśniówce:
Praca zbiorowa: Marcin Łukaszewski, Natalia Baj, Damian Bogusz, Damian Krzywda, Dawid Sołtys, Marcin Krzywda, Przemek Łukaszewski
Opiekun: Renata Kurcab

Komisja konkursowa w składzie: Wioletta Zygmunt – nauczyciel plastyki, Grażyna Ostrowska (inspektor d.s. Promocji i Rozwoju Starostwa Powiatowego w Krośnie), Bogusław Pacek – dyrektor GOK zgodnie z regulaminem dotyczącym konkursu szopek opracowanym przez Starostwo Powiatowe w Krośnie wytypowała 19 prac  uczniów na  Międzynarodowy Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych do Dukli:

Kategoria szkoły podstawowe:

1. Patrycja Znój (SP Faliszówka), opiekun: Mieczysław Jastrząb
2. Aleksandra Stryczniewicz (SP Leśniówka), opiekun: Małgorzata Stefanik
3. Klaudia Knap (ZS i Pl Bóbrka), opiekun: Danuta Leniek
4. Aleksandra Węgrzynowska (SP Leśniówka), opiekun: Małgorzata Stefanik
5. Szymon Skrzęta (SP Draganowa), opiekun: Dorota Krężałek
6. Olga Nagłowicz (ZS Chorkówka), opiekun: Zofia Abramek
7. Jakub Kazuń (SP Kobylany), opiekun: Zofia Abramek
8. Sara Silwanowicz (ZS Świerzowa P.), opiekun: Anna Dubis
9. Adam Mermon (ZS i Pl Bóbrka), opiekun: Danuta Leniek
10. Aleksandra Dymczak (SP Zręcin), opiekun: Beata Kozubal
11. Szymon Gromek (SP Kobylany), opiekun: Magdalena Kopacz
12. Gabriela Lidwin (ZS i Pl Bóbrka), opiekun: Danuta Leniek
13. Izabela Gydziak (SP Zręcin), opiekun: Beata Kozubal
14. Amelia Makoś (SP Kobylany), opiekun: Magdalena Kopacz

Kategoria gimnazja:

1. Kinga Szymbara (ZSP Kopytowa), opiekun: Bożena Pęcak
2. Patrycja Stanoch (Gimn. Świerzowa P.) opiekun: Bożena Pęcak
3. Weronika Płatek (Gimn. Świerzowa P.) opiekun: Bożena Pęcak
4. Anna Tomoń (Gimn. Zręcin), opiekun: Beata Kozubal
5. Mariola Głód (Gimn. Zręcin), opiekun: Beata Kozubal
Wszystkie prace plastyczne dzieci i młodzieży „Moje Boże Narodzenie” zostały dostarczone na Powiatowy Konkurs do Gminnego Ośrodka Kultury w Jedliczu.


PRACE PLASTYCZNE  " MOJE BOŻE NARODZENIE"

ZS  Świerzowa P.
Karolina Liwosz Kl. VI
Anna Cichocka Kl. V
Paulina Brzozowska kl. VI
Aleksandra Pacek kl. VI
Weronika Gajewska kl. VI

ZS i Pl Bóbrka
Aleksandra Sęp kl. III
Michał Żurak kl. III
Karolina Jabłecka kl. I
Klaudia Drzyzga kl. V
Zuzanna Szydło kl. I

SP Zręcin
Zuzanna Gładysz k. IV
Julia Stasiowska kl. IV
Emilia Bałuka kl. IV
Aleksandra Guzik kl. IV
Anna Kwolek kl. IV

SP Szczepańcowa
Jagoda Wielosik kl. II
Kacper Klatka kl. II
Konrad Pasterczyk kl. V
Aleksandra Bonczar kl. V
Paulina Ozimina kl. V
Rafał Pacek kl. IV

ZS Chorkówka
Klaudia Solińska kl. II
Kamila Wiatr kl. II
Mateusz Gajewski kl. III
Jakub Szmyd kl. V
Wiktoria Czelny kl. VI
Paolina Sala kl. VI
Weronika Kłosowicz kl. VI

SP Kobylany
Weronika Bal kl. V
Patryk Szczurek kl. IV
Monika Jakieła kl. V
Klaudia Deptuch kl. V
Eryk Wierdak kl. I
Amelia Makoś kl. I

SP Żeglce
Aleksandra Kosiek kl. II
Kacper Kraus kl. III
Piotr Urbanik kl. IV
Wiktoria Gradowicz kl. II
Adrian Mastej kl. III
Karolina Doniek kl. III

SP Draganowa
Nikola Klimczak kl. II
Nikola Mastej kl. I
Marek Casahuaman kl. III
Patryk Słowik kl. II
Patryk Delimata kl. III
Szymon Skrzęta kl. II

ZSP Kopytowa
Weronika Kołek kl. IV

Gimnazjum Kopytowa
Angelika Konop kl. II
Aleksandra Trznadel kl. II
Paulina Mróz kl. III
Zuzanna Żebracka kl. II

Gimnazjum Świerzowa P.
Aleksandra Janocha kl. II
Zuzanna Prętnik kl. II
Aleksandra Korecka kl. II
Aleksandra Stojak kl. II
Weronika Klatka kl. II  

Gimnazjum Zręcin
Anna Tomoń k. I
Mariola Głód kl. I
Daniela Gefert kl. I
Sylwia Drzyzga kl. II
Monika Serwińska kl. II
Wiktoria Kozioł kl. I

Wyniki z konkursów: szopek bożonarodzeniowych i prac plastycznych „Moje Boże Narodzenie” zostaną ogłoszone w styczniu 2013r.

galeria zdjec

  • Kapela 50 plus
  • Zespół Pieśni i Tańca Bobrzanie
  • Młodzieżowy Zespół Taneczny Omega
  • Zespół Śpiewaczy Chorkowianie
  • Zespół Taneczny „DAY STARS”
  • Zespół Śpiewaczy Nadzieja
  • Zespół Śpiewaczy Jutrzenka
  • Zespół Taneczny VENUS
  • Zespół Wokalny VANILLA SKY
  • Kapela Ludowa „Ropiorze”
  • Zespół Śpiewaczy Seniorzy
  • Zespół Śpiewaczy Bobrzanie
  • Kapela Ludowa BOBRZANIE
Previous Next

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Kalendarz

Październik 2018
PWŚCPtSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 311234

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.