Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych, Konkurs Plastyki Dzieci i Młodzieży Moje Boże Narodzenie

Jak co roku przed świętami Bożego Narodzenia w Gminnym Ośrodku Kultury  w Chorkówce odbyły się eliminacje konkursu plastycznego „Moje Boże Narodzenie" oraz Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych.
Na konkurs szopek bożonarodzeniowych do GOK – u w Chorkówce wpłynęły prace (szopki bożonarodzeniowe), wykonane przez dzieci i młodzież ze szkół z terenu Gminy Chorkówka w ilości 72 szt:

Kolejność przypadkowa:
Zespół Szkół i Placówek w Bóbrce
Szymon Szopa kl. IV
Emilia Kotowicz kl. IV
Jakub Tarnowski kl. II
Piotr Gromek kl. II
Agata Tomacha kl. VI
Łukasz Świątek kl. III
Opiekun: Danuta Leniek

Szkoła Podstawowa w Leśniówce
Emilia Machura kl. I
Katarzyna Kraska kl. III
Julia Dubis kl. II
Opiekun: Małgorzata Stefanik

Szkoła Podstawowa w Świerzowej P.
Bartłomiej Dubis kl. III
Bartosz Bawiec kl. I
Zuzanna Bawiec kl. 0
Aleksandra Brzana i Julia Błaszczyk kl. VI
Witold Zaremba kl. VI
Julia Bogaczyk kl. V
Opiekun: Anna Dubis

Szkoła Podstawowa w Zręcinie
Bartosz Krzywda
Norbert i Maksymilian Szubra
Szymon Jakubowski
Martyna Kisser 8 lat
Bartosz Krzywda kl. III
Opiekunowie: Małgorzata Koszela i Beata Kozubal

Szkoła Podstawowa w Żeglcach
Oliwia Mędrek kl. I
Bartosz Wojtaszko kl. I
Magdalena Banaś kl. II
Wiktoria Kruczek kl. IV
Opiekun: Barbara Mazur


Szkoła Podstawowa w Sulistrowej
Józef Fornal kl. III
Opiekun: Justyna Rogala

Szkoła Podstawowa w Faliszówce
Magdalena Sajdak 12 lat
Przemysław Bułka 10 lat
Anna Papciak 10 lat
Patrycja Znój 12 lat
Przemysław Jedziniak 10 lat
Opiekun: Mieczysław Jastrząb

Szkoła Podstawowa w Draganowej    
Tomasz Malczewski kl. V
Nikola Mastej kl. II
Weronika Szczepanik kl. V
Radosław Frączek
Hubert Brożyna kl. IV
Julita Torba kl. IV
Aleksandra Sudoł kl. IV
Opiekun: Ewelina Bęben

Szkoła Podstawowa w Kobylanach
Szymon Gromek kl. II
Oliwia Załazińska kl. I
Opiekun: Magdalena Dziadosz

Zespół Szkół Publicznych w Kopytowej
Emilia Capała kl. III SP
Jakub Wasłowicz kl. IV SP
Konrad Wasłowicz kl. I Gimn.
Milena Bąk i Magdalena Hac kl. I Gimn.
Wiktoria Gierlicka i Natalia Wojnar kl. I Gimn.
Dominik Janik i Roksana Godzisz kl. I Gimn.
Karolina Szurkiewicz kl. I Gimn.
Eliza Pudło kl. I Gimn.
Aleksandra Baran kl. I Gimn.
Opiekun: Bożena Pęcak

Szkoła Podstawowa w Szczepańcowej
Miłosz Jagoda 11 lat
Patrycja Nitka 10 lat
Kamil Szczur 11 lat
Opiekun: Edyta Bracławicz - Jasłowska

Kacper Klatka 9 lat
Kornelia Klatka
Julia Nycz 8 lat
Opiekun: Małgorzata Jasłowska


Zespół Szkół w Chorkówce
Oliwia Tkaczyk kl. II
Tomek Pilawski kl. I
Opiekun: Renata Michalczyk

Kinga Żur kl. VI
Paweł Soboń kl. V
Dominik Harsze kl. VI
Wiktoria Buczek kl. VI
Dominika Zając kl. V
Opiekun: Zofia Abramek,

Gimnazjum w Świerzowej P.
 Patrycja Adamczyk i Weronika Ozimina kl. II c
Klaudia Więcek kl. II c
Wiktoria Gąsior kl. II a
Karolina Giemza kl. II b
Aleksandra Wierdak kl. II b
Dominik Misiak kl. II b
Opiekun: Bożena Pęcak

Gimnazjum w Zręcinie:
Jakub Socha kl. II
Kamil Tarnowski kl. I
Monika Serwińska kl. III
Oliwia Rogala kl. II
Opiekun: Beata Kozubal

Centrum Kształcenia w Szczepańcowej
Praca zespołowa: Anna Jasłowska, Milena Wojnar, Oliwia Zając, Wiktoria Liberacka, Patrycja Panaś, Paula Wójcik, Sandra Sajdak

Komisja konkursowa zgodnie z regulaminem dotyczącym konkursu szopek opracowanym przez Starostwo Powiatowe w Krośnie wytypowała 16 prac  uczniów na  Międzynarodowy Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych do Dukli:
Kategoria szkoły podstawowe:
1. Przemysław Bułka (SP Faliszówka), opiekun: Mieczysław Jastrząb
2. Patrycja Znój (SP Faliszówka), opiekun: Mieczysław Jastrząb
3. Jakub Tarnowski (ZS i Pl. Bóbrka), opiekun: Danuta Leniek
4. Katarzyna Kraska (SP Leśniówka), opiekun: Małgorzata Stefanik
5. Paweł Soboń (ZS Chorkówka), opiekun: Zofia Abramek
6. Weronika Szczepanik (SP Draganowa), opiekun: Ewelina Bęben
7. Norbert i Maksymilian Szubra (SP Zręcin), opiekun: Beata Kozubal
8. Witold Zaremba (ZS Świerzowa P.), opiekun: Anna Dubis
9. Julia Bogaczyk (ZS Świerzowa P.), opiekun: Anna Dubis

Kategoria gimnazja:
1. Klaudia Więcek (Gimn. Świerzowa P.), opiekun: Bożena Pęcak
2. Jakub Socha (Gimn. Zręcin), opiekun: Beata Kozubal
3. Kamil Tarnowski (Gimn. Zręcin), opiekun: Beata Kozubal
4. Monika Serwińska (Gimn. Zręcin), opiekun: Beata Kozubal
5. Oliwia Rogala (Gimn. Zręcin), opiekun: Beata Kozubal
6. Wiktoria Gierlicka i Natalia Wojnar (Gimn. ZSP Kopytowa), opiekun: Bożena Pęcak
7. Milena Bąk i Magdalena Hac (Gimn. ZSP Kopytowa), opiekun: Bożena Pęcak
Wszystkie prace plastyczne dzieci i młodzieży „Moje Boże Narodzenie” zostały dostarczone na Powiatowy Konkurs do Gminnego Ośrodka Kultury w Jedliczu w ilości 70 szt.
PRACE PLASTYCZNE  " MOJE BOŻE NARODZENIE"

ZS i Pl Bóbrka
Klaudia Drzyzga kl. V
Kamila Baczyńska kl. III
Daria Zając kl. V
Łukasz Płatek kl. VI
Michał Żurak kl. IV
Katarzyna Krakoś kl. III

SP Zręcin
Wiktoria Dubiel kl. IV
Rafał Zuzak kl. IV
Julia Pudło kl. IV
Kacper Magdziak kl. IV
Milena Gefert kl. VI
Aleksandra Dymczak kl. VI
Klaudia Stanosz kl. VI
Patrycja Boczar kl. VI

SP Szczepańcowa
Jakub Kucia
Mateusz Szymański
Nikola Argasińska
Aleksandra Nóżka
Julia Uliasz
Milena Wojnar

ZS Chorkówka
Kinga Żur kl. VI
Weronika Skalska kl. IV
Zuzanna Kielar kl. IV
Daria Samborowska kl. V
Wiktoria Buczek kl. VI
Izabela Krzywda kl. VI

SP Kobylany
Paulina Turek kl. IV
Klaudia Kludacz kl. V
Justyna Kozielec kl. IV
Jakub Wierdak kl. V
Patryk Szczurek kl. V
Sabina Mikosz kl. V

SP Żeglce
Kamila Mastej kl. II
Mateusz Żurak kl. II

SP Draganowa
Nikola Klimczak kl. III
Julita Torba kl. IV
Joanna Jaracz kl. III
Nikola Mastej
Wiktoria Szymańska
Szymon Skrzęta
Anna Wierdak

ZSP Kopytowa
Katarzyna Gierlicka kl.III
Jakub Dubis kl. II
Miłosz Bibinin kl. II
Julia Czaja kl. III
Mikołaj Baran kl. III
Izabela Gierlicka kl. VI
Wiktoria Ordyna kl. II
Natalia Capała kl. VI
Karolina Szczur kl. III
Weronika Kołek kl. V
Amelia Cichoń kl. I
Aleksandra Henzel kl. II

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Sulistrowej
Paulina Gunia kl. II
Samuel Dziadosz kl. II
Józef Fornal kl. III
Daria Makoś kl.I

Gimnazjum Kopytowa
Zuzanna Żebracka kl. III


Gimnazjum Świerzowa P.
Aleksandra Stojak kl. III c
Anna Drobek kl. II b
Aleksandra Korecka kl. III c
Anna Romańska kl. II b
Weronika Klatka kl. III c
Patrycja Kudroń kl. II a

Gimnazjum Zręcin
Kinga Uliasz kl. I
Monika Serwińska kl. III
Oliwia Delimata kl. I
Kornelia Bobusia kl. I
Maksymilian Korab  kl. I
Eryka Głód kl. I
Patryk Dobrzański kl. I


Wyniki z konkursów: szopek bożonarodzeniowych i konkursu plastycznego „Moje Boże Narodzenie zostaną ogłoszone w styczniu 2014r.

galeria zdjec

  • Kapela Ludowa BOBRZANIE
  • Zespół Śpiewaczy Seniorzy
  • Zespół Pieśni i Tańca Bobrzanie
  • Zespół Śpiewaczy Jutrzenka
  • Zespół Taneczny „DAY STARS”
  • Zespół Śpiewaczy Nadzieja
  • Zespół Taneczny VENUS
  • Kapela 50 plus
  • Kapela Ludowa „Ropiorze”
  • Zespół Wokalny VANILLA SKY
  • Zespół Śpiewaczy Chorkowianie
  • Młodzieżowy Zespół Taneczny Omega
  • Zespół Śpiewaczy Bobrzanie
Previous Next

Najbliższe wydarzenia

grudzień 16 2018
17:00 - 20:00 GOK w Chorkówce
Spotkanie Wigilijne
styczeń 13 2019
14:00 - 18:00 Kościół filialny w Draganowej, sala Domu Ludowego w Draganowej
Gminny Koncert Kolęd i Pastorałek

Kalendarz

Grudzień 2018
PWŚCPtSN
2627282930 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31123456

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.