Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych Konkurs plastyki dzieci i młodzieży - „Moje Boże Narodzenie”

Od kilkunastu lat przed świętami Bożego Narodzenia w Gminnym Ośrodku Kultury  w Chorkówce odbywają się eliminacje konkursu plastycznego „Moje Boże Narodzenie" oraz Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych.
 Na konkurs szopek bożonarodzeniowych do GOK – u w Chorkówce 14 grudnia 2017r. wpłynęły prace (szopki bożonarodzeniowe), wykonane przez dzieci i młodzież z 9 szkół podstawowych z terenu Gminy Chorkówka w ilości 36 sztuk oraz prace plastyczne „Moje Boże Narodzenie" w ilości 45 szt.


ZS i Pl. Bóbrka
1.    Wiktor Tarnowski kl. II
2.    Maciej Knap kl. VI
3.    Oliwia Babczyńska kl. V
4.    Lena Knap kl. I
5.    Jakub Tarnowski kl. VI
6.    Mateusz Mrozek kl. II
opiekun: Danuta Leniek

ZS Chorkówka
1.    Magdalena Bugiel kl. VII
2.    Karolina Kludacz kl. VI
3.    Katarzyna Kraska kl. VII
4.    Emilia Machura kl. V
5.    Tomasz Pilawski kl. V
6.    Miłosz Rachwał kl. V
opiekun: Zofia Abramek

SP Draganowa
1.    Oliwia Mendocha kl. IV
2.    Kacper Szczepanik kl. IV
3.    Hubert Mastej kl. III
opiekun: Ewelina Bęben

SP Kobylany
1.    Zuzanna Chomentowska kl. III
2.    Gracjan Kołacz kl. III
3.    Maja Orzechowska kl. I
opiekun: Magdalena Kopacz

SP Leśniówka
1.    Anna Stryczniewicz kl. II
2.    Tomasz Krzywda kl. III
3.    Filip Machura kl. III
4.    Izabela Bąk kl. III
5.    Zuzanna Krzywda kl. III
opiekun Małgorzata Stefanik

SP Szczepańcowa
1.    Gabriel Szubra 9 lat
2.    Damian Szubra 10 lat
opiekun: Irena Sajdak
3.    Maksymilian Szubra 12 lat
opiekun: Edyta Bracławicz - Jasłowska

ZS  Świerzowa P.
1.    Emilia Krzanowska kl. IV A
2.    Dawid Czup kl. III
3.    Karolina Wierdak kl. III
4.    Kinga Foremna kl. I
5.    Jessica Foremny kl. I
opiekun: Anna Dubis

SP Zręcin
1.    Martyna Głód kl. V
opiekun: Beata Kozubal

SP Żeglce
1.    Nikola Forystek 7 lat
2.    Kacper Jędrzejczyk 10 lat
3.    Wiktoria Kurzawa 10 lat
4.    Magdalena Banaś 12 lat
opiekun: Barbara Mazur
Komisja konkursowa zgodnie z regulaminem dotyczącym konkursu szopek opracowanym przez Starostwo Powiatowe w Krośnie wytypowała 13 prac  uczniów na  Międzynarodowy Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych do Dukli:

SZOPKI   BOŻONARODZENIOWE  Z GMINY CHORKÓWKA PRZEKAZANE  NA KONKURS MIĘDZYNARODOWY DO DUKLI
18 grudnia 2017r.

Szkoła Podstawowa
1.    Gabriel Szubra kl. III – SP Szczepańcowa, opiekun: Irena Sajdak
2.    Oliwia Mendocha kl. IV – SP Draganowa, opiekun: Ewelina Bęben
3.    Filip Machura kl. III - SP Leśniówka,  opiekun: Małgorzata Stefanik
4.    Anna Stryczniewicz kl. II - SP Leśniówka,  opiekun: Małgorzata Stefanik
5.    Zuzanna Krzywda kl. III - SP Leśniówka,  opiekun: Małgorzata Stefanik
6.    Emilia Machura kl. V – ZS Chorkówka, opiekun: Zofia Abramek
7.    Miłosz Rachwał kl. V – ZS Chorkówka, opiekun: Zofia Abramek
8.    Maciej Knap kl. VI -  ZS i Pl Bóbrka, opiekun: Danuta Leniek
9.    Kacper Jędrzejczyk 10 lat – SP Żeglce, opiekun: Barbara Mazur
10.    Jakub Tarnowski kl. VI -  ZS i Pl Bóbrka, opiekun: Danuta Leniek
11.    Karolina Kludacz kl. VI - ZS Chorkówka,  opiekun: Zofia Abramek
12.    Dawid Czup kl. III – ZS Świerzowa P., opiekun: Anna Dubis

Klasa VII
Katarzyna Kraska kl. VII -  ZS Chorkówka, opiekun: Zofia Abramek

PRACE PLASTYCZNE  " MOJE BOŻE NARODZENIE"
Wszystkie prace plastyczne dzieci i młodzieży „Moje Boże Narodzenie”, które wpłynęły do GOK- u zostały dostarczone na Powiatowy Konkurs do Gminnego Ośrodka Kultury w Jedliczu w ilości  45 szt.

ZS i Pl. Bóbrka
1.    Mateusz Mrozek kl. III
2.    Anna Guzik kl. IV
3.    Armin Kozak kl. VI
4.    Kamila Babczyńska kl. VII
5.    Katarzyna Krakoś kl. VII
opiekun: Danuta Leniek

ZS Chorkówka
1.    Milena Janik kl. I
opiekun: Maria Paluch
2.    Aleksandra Biernacka kl. IV
3.    Oliwia Kmon kl. IV
4.    Piotr Fiałkiewicz kl. IV
5.    Emilia Machura kl. V
6.    Kamil Skalski kl. V
7.    Wojciech Liwosz kl. VI
8.    Magdalena Bugiel kl. VII
9.    Katarzyna Kraska kl. VII
opiekun: Zofia Abramek

SP  Faliszówka
1.    Julia Pęcak 7 lat
opiekun: Barbara Lech

SP  Kobylany
1.    Monika Subik kl. I
2.    Jagoda Turcza kl. III
3.    Julia Węgrzyn kl. II
4.    Gracjan Kołacz kl. III
5.    Mateusz Krężałek kl. I
6.    Emilia Balcerzak kl. VI
opiekun: Magdalena Kopacz

SP  Kopytowa
1.    Natalia Gierlicka 10 lat
2.    Tomasz Torba 11 lat
3.    Grzegorz Torba 11 lat
4.    Katarzyna Gierlicka 13 lat
5.    Maria Obłój 13 lat
6.    Amelia Motyka 15 lat
opiekun: Bożena Pęcak

ZS  Świerzowa P.
1.    Aleksander Wyczesany kl.VII B
2.    Szymon Sroka kl. VII A
3.    Wiktoria Mermon kl. VII B
opiekun: Anna Dubis

SP Zręcin
1.    Arkadiusz Świeboda kl. IV
2.    Alicja Omachel kl. IV
3.    Nikola Guzik kl. IV
4.    Weronika Tomoń kl. V
5.    Wiktoria Jurasz kl. V
opiekun: Beata Kozubal

SP Żeglce
1.    Zofia Dobosz kl. 0
2.    Gabriel Jędrzejczyk kl. 0
3.    Sabina Czuchrzyńska kl. III
4.    Kinga Cyburt kl. III
5.    Weronika Kukulska kl. IV
6.    Bartosz Wojtaszko kl. V
opiekun: Barbara Mazur

Gimnazjum Zręcin
1.    Klaudia Guzik 13 lat
2.    Julia Ślączka 13 lat
3.    Wiktoria Kruczek 13 lat
4.    Zuzanna Trybus 13 lat
opiekun: Beata Kozubal

  • Młodzieżowy Zespół Taneczny Omega
  • Zespół Pieśni i Tańca Bobrzanie
  • Kapela 50 plus
  • Zespół Śpiewaczy Chorkowianie
  • Zespół Śpiewaczy Bobrzanie
  • Kapela Ludowa „Ropiorze”
  • Zespół Taneczny „DAY STARS”
  • Zespół Śpiewaczy Nadzieja
  • Zespół Śpiewaczy Jutrzenka
  • Zespół Wokalny VANILLA SKY
  • Zespół Śpiewaczy Seniorzy
  • Zespół Taneczny VENUS
  • Kapela Ludowa BOBRZANIE
Previous Next

Najbliższe wydarzenia

wrzesień 30 2018
16:00 - 18:00 Kościół Parafialny w Szczepańcowej
Koncert pieśni religijnych i patriotycznych
październik 13 2018
17:00 - 22:00 sala Domu Ludowego w Kopytowej
Biesiada Kół Gospodyń Wiejskich i 50 - lecie KGW Kopytowa

Kalendarz

Wrzesień 2018
PWŚCPtSN
2728293031 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.