Bal karnawałowy w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Chorkówce

Sala Gminnego Ośrodka Kultury w Chorkówce zmieniła się w sobotnie popołudnie 27 stycznia w najbardziej baśniowe miejsce. Odbył się tam bal karnawałowy pod hasłem „Kulig z Panią Zimą”. Dzieci pojawiły się w kolorowych kostiumach, wśród których królowały różne postacie bajkowe: wróżki, księżniczki, piraci i zwierzęta. Uczestnicy zabawy biorąc udział w tańcach integracyjnych i zabawach przemierzali różne krainy z Królową Zimą i śnieżynkami, aby dotrzeć na magiczny bal karnawałowy w królestwie Pani Zimy. Duże wrażenie na najmłodszych robiły puszczane bańki i zabawy z balonikami. Został zapewniony poczęstunek dla dzieci w postaci ciasteczek, rogalików, słodyczy i soczku. Jednym z punktów programu balu było wspólne zdjęcie. Zabawa bardzo podobała się dzieciom, a organizatorzy zobowiązali się, że za rok przygotują również wspaniałą zabawę podczas karnawału.

GOK w Chorkówce - organizator balu dziękuje firmom z Chorkówki: Cukierni „Ania” i Piekarni „Anwit” za pomoc w organizacji balu.

lipiec 01 2018
09:00 - 20:00 stadion sportowy LKS "Polonia" Kopytowa