Ferie z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Chorkówce

Za nami kolejne ferie w Gminnym Ośrodku Kultury w Chorkówce. W każdych zajęciach organizowanych w sali GOK – u uczestniczyło około 40 dzieci. Zajęcia feryjne rozpoczęły się od konkursów sportowych i zabaw animacyjnych prowadzonych przez Małgorzatę Foremny. Nie zabrakło również zajęć plastycznych, podczas których uczestnicy wykonywali kartki okolicznościowe, świeczniki, a także organizery na kredki w kształcie minionków. Zajęcia plastyczne prowadziła Renata Kurcab. Dzieci wzięły udział również w warsztatach z kręcenia hula hop i warsztatach z magii. Nie mogło zabraknąć również Turnieju Tenisa Stołowego, który poprowadził Konrad Cieślak. Ostatniego dnia ferii po dwugodzinnych zabawach animacyjnych, tańcach integracyjnych uczestnicy zajęć otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez organizatora GOK w Chorkówce, które wręczył Bogusław Pacek - dyrektor placówki.

Dziękujemy wszystkim dzieciom, które aktywnie uczestniczyły w zajęciach organizowanych podczas ferii w GOK-u.

galeria zdjec

lipiec 01 2018