Gminny Konkurs Matematyczny ,,AS TRZECICH KLAS’’

Konkurs matematyczny „As trzecich klas” dla uczniów klas trzecich z terenu Gminy Chorkówka odbył się 18 maja w Gminnym Ośrodku Kultury w Chorkówce. W konkursie udział wzięło 28 uczniów, reprezentujący klasy III szkół podstawowych z terenu Gminy Chorkówka. Uczniowie rozwiązywali test składający się z 14 zadań i oceniani byli w dwóch kategoriach: indywidualnej i zespołowej. Po sprawdzeniu prac komisja konkursowa
w składzie: Teresa Pacek, Renata Cichoń i Jolanta Wenc przyznała następujące miejsca:

I miejsce: Łukasz Drozd (SP Zręcin)
II miejsce: Oliwia Adamik (SP Zręcin)
III miejsce: Jagoda Turcza (SP Kobylany)

Ponadto wyróżnienie zostało przyznane Zuzannie Krawczyk ze Zręcina i Bartoszowi Zuzakowi ze Świerzowej P.

Nagrodzono również szkoły w kategorii drużynowej:

I miejsce: ZS Świerzowa P.
II miejsce: SP Zręcin
III miejsce: SP Szczepańcowa

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy, natomiast laureaci nagrody książkowe ufundowane przez organizatorów: Szkołę Podstawową w Żeglcach i Gminny Ośrodek Kultury w Chorkówce. Podczas pracy członków komisji, dzieci obejrzały spektakl artystyczny „Prawdziwy skarb” w wykonaniu Impresariatu Artystycznego Inspiracja.
W spektaklu wzięły udział również dzieci z Samorządowego Przedszkola „Baśniowa Kraina” w Chorkówce oraz dzieci ze szkoły podstawowej w Chorkówce.

galeria zdjec

lipiec 01 2018