Mikołajkowy Festiwal Piosenki „Droga do gwiazd”

Podczas Mikołajkowego Festiwalu Piosenki ,,Droga do gwiazd’’, który odbył się 5 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Chorkówce zaprezentowało się 56 wykonawców w trzech kategoriach wiekowych. Na scenie wystąpiły dzieci z Chorkówki i ze Zręcina, a także uczniowie ze szkół podstawowych z Bóbrki, Chorkówki, Długiego, Dobieszyna, Draganowej, Faliszówki, Iwonicza, Kobylan, Kopytowej, Krościenka Wyżnego, Leśniówki, Potoka, Szczepańcowej, Szebni, Świerzowej P., Warzyc, Zręcina, Żeglec oraz dzieci i młodzież z Gminnych Ośrodków Kultury z Korczyny, Chorkówki i uczennice ze Studia Tańca i Muzyki „AT DANCE” w Krośnie oraz w Jaśle.
Prezentacje oceniało jury w składzie: Joanna Zajdel, Krzysztof Wojnar oraz Damian Michniewski które przyznało nagrody i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Kategoria klasy I – III SP

I miejsce: Maciej Munia (Klub Młodzieży Kobylany)
II miejsce ex aequo: Agata Munia (SP Kobylany)
II miejsce ex aequo: Natalia Wierdak (SP Draganowa)
III miejsce ex aequo: Szymon Śnieżek (GOK Korczyna)
III miejsce ex aequo: Zuzanna Gacek (MDK Jasło)
Wyróżnienia: Klaudia Woźniak (SP Szczepańcowa)
                        Wiktoria Wiater (ZS Chorkówka)


Kategoria klasy IV – VI SP

I miejsce ex aequo: Amelia Henzel (ZS Świerzowa P.)
II miejsce ex aequo: Kamila Zawada (SP Szebnie)
II miejsce ex aequo: Julia Martyka (SP Kobylany)
II miejsce ex aequo: Aleksandra Sienkowska (Jasielski Dom Kultury)
III miejsce ex aequo: Oliwia Mendocha (SP Draganowa)
III miejsce ex aequo: Weronika Wietecha (SP Kobylany)
III miejsce ex aequo: Amelia Filar (SP Krościenko Wyżne)
Wyróżnienia: Inga Gonet (ZS Zręcin),
                        Joanna Such (SP Iwonicz)
                        Gabriel Ciołkosz (ZS i Pl. Bóbrka),
                         

Kategoria klasy VII-VIII SP

GRAND PRIX : Karolina Turek (SP Dobieszyn)
I miejsce: Sandra Baran (Studio Tańca i Muzyki AT DANCE w Krośnie)
II miejsceex aequo: Angelika Zięba (Studio Tańca i Muzyki AT DANCE w Jaśle)
II miejsce ex aequo: Kinga Kinel (SP Iwonicz)
III miejsceex aequo: Oliwia Garbacik (SP Długie)
III miejsce ex aequo: Weronika Filar (SP Krościenko Wyżne)
Wyróżnienia: Radosław Guzik (ZS Świerzowa P.)
                        zespół w składzie: Iwona Bęben, Lilianna Wyczesany, Zuzanna Filip
                        (ZS Zręcin)

Wszyscy uczestnicy festiwalu zostali obdarowani dyplomami, a laureaci nagrodami rzeczowymi, które wręczyli Grzegorz Węgrzynowski Wójt Gminy Chorkówka, Tomasz Tłuściak zastępca Wójta Gminy Chorkówka oraz Bogusław Pacek dyrektor GOK-u.
Nagrody ufundowali: Gminny Ośrodek Kultury w Chorkówce oraz Biblioteka Gminna w Chorkówce.

  • Zespół Śpiewaczy Nadzieja
  • Zespół Śpiewaczy Chorkowianie
  • Zespół Wokalny VANILLA SKY
  • Młodzieżowy Zespół Taneczny Omega
  • Zespół Taneczny „DAY STARS”
  • Kapela Ludowa „Ropiorze”
  • Zespół Śpiewaczy Bobrzanie
  • Kapela Ludowa BOBRZANIE
  • Zespół Śpiewaczy Seniorzy
  • Zespół Taneczny VENUS
  • Kapela 50 plus
  • Zespół Pieśni i Tańca Bobrzanie
  • Zespół Śpiewaczy Jutrzenka
Previous Next

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Kalendarz

Wrzesień 2020
PWŚCPtSN
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 301234

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.